תכנית הזהב להצלחה בקריירה

החבילה שתכין אותך בצורה המיטבית להשתלבות מוצלחת במקצועות העתיד.

בעולם החדש לא ניתן להסתפק בתכנון קריירה וברכישת מקצוע, יש צורך לפתח מיומנויות החיוניות להצלחה בקריירה.

מה כוללת חבילת הזהב:

 • סדנת תכנון קריירה  בתנאי אי וודאות – שעתיים.
  בתחילת הסדנה תקבלו סקירה אודות המגמות וההתפתחויות הצפויות בשוק העבודה, וכיצד שינויים אלה ישפיעו על המקצועות השונים. לאחר הסקירה נעסוק בכלים לתכנון קריירה בתנאי אי וודאות.
 • אבחון תעסוקתי ואישי – אבחון יום מלא, אבחון מעמיק של יכולות, כישורים ונטיות תעסוקתיות, בנוסף לאבחון התעסוקתי אבחון מיומנויות אישיות, לאחר האבחון תקבלו חוות דעת מקיפה אודות הפוטנציאל שלכם, הכישורים, החוזקות והחולשות. תוצאות אבחון זה יהוו כלי תומך החלטה בתהליך בחירת המקצוע, כמו כן האבחון ישמש בסיס לבניית תכנית פיתוח אישי.
 • ארבע פגישות ייעוץ אישיות לבחירת מקצוע: פגישות אלה יתבססו על תוצאות האבחון וסך ההיכרות איתך, בפגישות אלה נגדיר יחד מטרות לקריירה, ערכים מובילים וצרכים, בחירת המקצוע ההולם את שאיפותיך, יכולותיך, מציאות חייל והמגמות הצפויות בעתיד.  בחירת האונ' / המכללה/ הקורס המתאים לך. כמו כן במהלך הפגישות נעבוד על פיתוח המסוגלות האישית שלך.
 • ייעוץ אישי להתנהלות כלכלית נכונה לקראת ובמהלך הלימודים. בכלל זה בניית תכנית אישית למימון הלימודים הכוללת איתור המלגות ומקורות המימון הרלוונטיים לך.
 • תכנית פיתוח מיומנויות אישיות הנדרשות מאוד להצלחה בקריירה, השתתפות בתוכנית לפיתוח מיומנויות נדרשות, משך התוכנית 4 מפגשים  בני 3 שעות כל אחד בהם תלמדו:
 • תקשורת בין אישית מקדמת – מעגל התקשורת, הקשבה והקשבה פעילה, אסרטיביות, הצגה אפקטיבית של נושא, הצגה עצמית.
 • אימון לפרואקטיביות ופיתוח mindset תומך מטרות ויעדים בקריירה.
 • מיתוג אישי.
 • ניהול זמן לשיפור האפקטיביות בלימודים ובעבודה.

מסוגלות אישית:

במשך כל הפעילות אנו נחזק את המסוגלות האישית שלך, את האמונה ביכולתך. ה-mindset שלך חיוני ביותר להצלחתך. תהליך בחירת הכיוון המקצועי שלך נעשה על בסיס היכולות והחוזקות שלך כפי שיתבטאו באבחון המקצועי ובשאר הפרמטרים הנבדקים. כלומר, קיים בסיס איתן לבחירות המתקבלות. על כן בכדי להצליח חיוני שתאמינ/י בהצלחתך. ה-mindset שיתקבע יקבע במידה רבה את סיכוייך להצליח. כמו כן, אנו משקיעים רבות בפיתוח תפיסה פרואקטיבית בתכנון וניהול הקריירה.

תוכנית ליישום: אנו מקפידים על הכנת מפת דרכים הכוללת את צעדיך הראשונים ליישום בחירת המקצוע כפי שעשינו בתהליך הייעוץ, ממש שלב אחר שלב. לא מספיק לקבל החלטה נכונה, הדבר החשוב יותר זה לבצע אותה. במהלך הליווי שתקבל/י אצלנו, אנו נוודא איתך את היישום. אחת לשלושה חודשים נבדוק איתך כיצד התוכנית מתקדמת ואם צריך נעדכן את התוכנית.

לצערי לא פעם מגיעים אלינו בוגרים לאחר סיום הלימודים / לאחר מס' שנים בעבודה ומבקשים שנסייע להם לשנות כיוון ולבחור עיסוק אחר. בחלק מהמקרים מסתבר שהם אף עברו ייעוץ לבחירת מקצוע, אך בפועל, כיוון שלא הייתה להם תכנית פעולה מפורטת הם התקשו בתהליך היישום והתגלגלו למקומות שבדיעבד התגלו כלא מתאימים להם. לכן חשוב ביותר ללוות אותך בתהליך ולוודא שהתוכנית מיושמת.

בנוסף לכל התוכנית הנ״ל נעניק לך מתנה את הבונוסים הבאים:

 • לאורך כל התואר פעם בשלושה חודשים תהיה לך שיחה עם יועץ קריירה בה נבחן במה התקדמת בחודש שחלף ונציב יעדים לחודש הקרוב.
 • מדי שבוע תקבל/י במייל טיפ אישי להמשך הזנקת הקריירה.
 • השתתפות בקבוצת עמיתים בה נדון ונתעדכן בנושאים הרלוונטיים לך כגון: עדכונים על מלגות, הטבות לסטודנטים, עבודות שוות, תמיכה והתייעצות עמיתים, התפתחויות חדשות בנושאי קריירה ועוד.